Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legolcsóbb akciókamer...

Feketeruhasember kérdése:

Melyik a legolcsóbb akciókamera amiben van video stabilizátor?

Figyelt kérdés

A felbontás és az fps sem érdekel annyira elég ha tud minimum egy 720p 60fps-t 1080 30-at. Ami jobban érdekel az a stabilizátor megléte.

Git up 2 kamerát néztem de csak bangoodon találtam külföldről viszont nem szeretnék rendelni. Nagyon köszönöm ha valakinek van ötlete.


2021. aug. 6. 09:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg is rendelem, ha ennyire biztos vagy benne :) Nekem képek alapján hót egyforma volt.
2021. nov. 1. 21:32
 22/22 anonim ***** válasza:

A 8-asnál közvetlenül az akkumulátor alatt van az USB-C csatlakozó, szemből nézve a kamera bal oldalán és a kamera bal oldalán függőlegesen teljesen végig húzódó ajtó együtt takarja el az akkumulátort és a csatlakozót - ezért kell másik ajtóra cserélni, hogy használat közben tölteni tudd.

[link]


A 7-esnek az alján van az akkumulátor és kártya ajtó, ami alul kb. a kamera feléig, 2/3-áig tart.

[link]


A 7-esnél szemből nézve a kamera jobb oldalán van az USB-C csatlakozó, amit egy, a kamera magasságának kb. 1/3-1/4-ét kitevő négyzet alakú kicsi ajtó fed.

[link]


Amit korábban rendeltem nyugodtan megrendelheted, jó lesz a Hero8-hoz - ezt a típust írják a leírásában is, a 7-et nem véletlenül nem is említik. Elképzelhető, hogy a 9-10-hez is jó, de azoknak nem néztem utána, úgyhogy nem ismerem a kialakításukat.

2021. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!