Ruhellem az utcan koborlo fotosokat akik mindenkit lefenykepeznek. Olyan mint a besugo rendszerbe. Es azzal jon a majomja,hogy kozteruleten azt csinal amit akar. Bajom lehet belole ha legkozelebb behajtogatom az arcaba a fotomasinajat?

Figyelt kérdés
Most meguszta azzal,hogy kivertem a kezebol (nyakpant miatt nem esett le), de legkozelebb tuti,hogy meg is taposom.
2021. nov. 9. 15:06
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk azért, mert közterület még senkit sem fotózhat le az engedélye nélkül. Az személyiségi jogogat sérti. Csak akkor lehet rajta a képen, ha beleegyezik vagy nem felismerhető rajta a személy.
2021. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki megszólít az utcán, pl érdeklődik hogy ez vagy az az utca merre van, és ezt se szereted, akkor őt is pofánvered? Mert ne kérdezgesdenek már téged, mikor ki nem állhatod az ilyen embereket, vagy a kéregetőket? Mondjuk utóbbiakat én se szeretem, de nem bántanám őket.
2021. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Utanaolvastam, ezek az ugy street fotosok ahogy valaki korabban emlitette. Na szerintem ez valami ragály lehet.. vagy valami mánia amit megint a hulye internet majmok javasolhattak akik soha nem dolgoztak,csak ott pofaznak a youtubon.
2021. nov. 9. 15:53
 24/50 A kérdező kommentje:

"Ha valaki megszólít az utcán, pl érdeklődik hogy ez vagy az az utca merre van, és ezt se szereted, akkor őt is pofánvered? Mert ne kérdezgesdenek már téged, mikor ki nem állhatod az ilyen embereket, vagy a kéregetőket? Mondjuk utóbbiakat én se szeretem, de nem bántanám őket"


NEM! Es meg ha a csovin latszik,hogy raszorul akkor adok is neki par forintot vagy egy szendvicset. Es nem verem meg. Akikrol en beszelek azok ilyen elkenyeztetett majomhuszárok akiknek mama-papa megvette a fotomasinat.

2021. nov. 9. 15:55
 25/50 anonim ***** válasza:
81%
#17 köszi, ezt kerestem én is.
2021. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
86%
Mindenesetre nyugtató az mindenképp kellene a kérdezőnek mindezen túl.
2021. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges, csak fel vagyok háborodva!
2021. nov. 9. 16:00
 28/50 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el ,hogy senki mast nem zavar,csak engem!
2021. nov. 9. 16:01
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is fotózok az utcán ha megtetszik egy épület látványosság de arra vigyázok hogy senki ne legyen képen.


De ha te ki mernéd ütni kezemböl a telefont vagy fényképezőgép akkor rád hívnám rendőrt és aznap vehetnél nekem másik olyant mint amit tönkre tetél.

2021. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

meg mindig nem értitek!


itt egy link,hogy mire gondoltam:


[link]


Nem kell elolvasnoo,csak porgesd le a fotok miatt.


Ki akarja it latni magat viszont?! En nem! Es ezen akadtam ki!

2021. nov. 9. 16:27
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!