Ruhellem az utcan koborlo fotosokat akik mindenkit lefenykepeznek. Olyan mint a besugo rendszerbe. Es azzal jon a majomja,hogy kozteruleten azt csinal amit akar. Bajom lehet belole ha legkozelebb behajtogatom az arcaba a fotomasinajat?

Figyelt kérdés
Most meguszta azzal,hogy kivertem a kezebol (nyakpant miatt nem esett le), de legkozelebb tuti,hogy meg is taposom.
2021. nov. 9. 15:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted, hogy lefényképeznek? Engem még soha senki nem fényképezett le direktbe, legfeljebb pont arra mentem, mikor egy látványosságot fényképezett. Ha észreveszem, megállok, mielőtt a kamerája elé kerülnék. Ha nem veszem észre, akkor meg legfeljebb futólag és kicsiben (nem én vagyok a kép tárgya) legfeljebb rajta vagyok valaki képén mint járókelő. És akkor mi van?

Hogyne lehetne bajod, testi sértés. Naná!

2021. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
92%
Szerintem keresd fel a lakóhelyed szerinti ideggyógyászatot, mert láthatóan rád fér a segítség.
2021. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
91%

Álszakáll görbebot kapalap


azóta nem ismernek meg a paparazzik

2021. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
72%
Feltételezem nem a fotózgató túristákkal van bajod. Az ún. Street photographerekkel, akik azt hiszik marha menők.
2021. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Setallok az utcan ezek a bohocok meg fotozgatjak a teret meg a jarokeloket. En meg lementem a presszoba egy felesre, az hianyzik,h az asszony meglassa a neten kirakva.
2021. nov. 9. 15:20
 6/50 A kérdező kommentje:

"Az ún. Street photographerekkel, akik azt hiszik marha menők."


AZAZ!!!

2021. nov. 9. 15:22
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bajod lehet belőle. Ha pedig most nem fogta volna meg a nyakában a szíj fizethetnél. Közterületen joguk van fotózni, az agressziód miatt jó lenne szakértőt keresni
2021. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel az agresszivitással ennyire félsz az asszonytól?
2021. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem kell a balhé!
2021. nov. 9. 15:26
 10/50 A kérdező kommentje:
Hat engem ne fotozzon le senki se a beleegyezesem nelkul!
2021. nov. 9. 15:27
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!