Ruhellem az utcan koborlo fotosokat akik mindenkit lefenykepeznek. Olyan mint a besugo rendszerbe. Es azzal jon a majomja,hogy kozteruleten azt csinal amit akar. Bajom lehet belole ha legkozelebb behajtogatom az arcaba a fotomasinajat?

Figyelt kérdés
Most meguszta azzal,hogy kivertem a kezebol (nyakpant miatt nem esett le), de legkozelebb tuti,hogy meg is taposom.
2021. nov. 9. 15:06
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
85%
Békélj meg vele. Örülj, hogy valaki megörökíti azt a szép és okos fejed a későbbi generációknak. :D
2021. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 tsirche ***** válasza:
81%
Pont a hozzád hasonlók miatt kell mindenhova a biztonsági kamera.
2021. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 Hintalow ***** válasza:
88%
Jaj hagyjátok már, ez a szerencsétlen mentális sérült figura már a sokadik kérdését írja ki ide, hogy megfigyelik, lehallgatják stb. közben csak orvosi segítségre szorulna, de a szakszerű ellátást nagyon ügyesen tönkrevágta az ország vezetése, és az ilyen jobb sorsra érdemes szerencsétlenek bárhol feltűnnek.
2021. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
1. kerdes volt ebbe a temakorben...-csak mondom
2021. nov. 10. 15:31
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
43. Ebben lehet valami, mert ebből az egy kérdésből is kegyetlenül paranoiásnak tűnik a kérdező... Mióta fotóznak már az emberek, akár szakmából, akár hobbiból, ez egy teljesen bevett dolog, ez a kérdező meg konkrétan dührohamot kap tőle. Pszichiáter kellene neki s.o.s.-ben, mielőtt tettlegességig fajul nála az elmebaj.
2021. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
71%
Mellékesen megjegyzem, mivel még senki sem tette meg, hogy a fotósok 99%-a, ha egy konkrét embert fotóz le az utcán és úgy sikerül a kép, hogy egy történetet mesél el akkor odamegy az illetőhöz, megmutatja neki a képet ès megkérdezi, hogy fel e használhatja. Ha pedig úgy készül el egy fotó, hogy felismerhetetlen rajta valaki, szerintem nem kell ráparázni.
2021. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Pedig ha kijössz az utcára, és érdekes figura vagy, akkor egész biztosan lefotózlak 😄. Annak tűnsz, hogy mész a felesért és így félsz, hogy az asszony meglátja a képet 🤣😂. Te sötétben bujkáló fotóalany, reszkess!!!
2021. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Én egyébként nagyon örülnék, ha valaki engem akár egy komikus helyzetben lefotózna, és később az a kép híressé válna, és megmaradna az utókornak, akár úgy, hogy még a fotós művet amit rólam készített még tanítják is. Persze a cél az, hogy én készítsek olyat amit majd tanítanak, de ez se lenne rossz :))
2021. dec. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
47 48 én voltam.
2021. dec. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
72%
Törölve lett a kérdező. Kár...
2021. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!