Ruhellem az utcan koborlo fotosokat akik mindenkit lefenykepeznek. Olyan mint a besugo rendszerbe. Es azzal jon a majomja,hogy kozteruleten azt csinal amit akar. Bajom lehet belole ha legkozelebb behajtogatom az arcaba a fotomasinajat?

Figyelt kérdés
Most meguszta azzal,hogy kivertem a kezebol (nyakpant miatt nem esett le), de legkozelebb tuti,hogy meg is taposom.
2021. nov. 9. 15:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan mi bajod van azzal, hogy látszol az utca népe között? Mi bajod lesz tőle?

Akit telibe fotóznak, szólóba, ahhoz az nyilván hozzájárult, az nem esik az utcai véletlen járókelő kategóriájába.

2021. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
teleobjektivval vadasznak ezek a kis suttyok... nem szeretem es kesz! mit nem lehet megerteni ezen?
2021. nov. 9. 16:43
 33/50 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó dolgod lehet, hogy ezen ennyire kiakadsz! Mások azért súlyosabb dolgok miatt szokták az idegrendszerüket tönkrevágni, mondjuk halálos betegség, állásvesztés, válás.
2021. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Engem ez idegesit...mindenkit mas!
2021. nov. 9. 16:53
 35/50 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom én sem, hogy mi értelme utcán idegen ember tömegeket fotózni, max. lekapok egy-két érdekesebb épületet, aztán nekem ennyi az utcai fotózás. Jobban bejön a természet fotózás, már csak egy normális tele objektív kellene, meg ugye tudás és meg is vagyunk :)
2021. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap fent voltam a párizsi Eiffel toronyban, ott ki kellett volna vernem minden kínai kezéből a fényképezőt? Kb. nem tudtam úgy lépni, hogy legalább 12 fényképen ne legyek rajta egyszerre.
2021. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
67%
Oszt' mit zavar, ha fotóznak? Mosolyogj és integess! Vagy talán szégyelled magad idegenek előtt?
2021. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
78%

Nem veszitek észre hogy troll?


Kamugyáros fotelrambó. Ne etessétek.

2021. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
80%

Az amúgy nem baj hogy évtizedek óta létező dolog? Kiragadott életképek. Bár lehet nem pont a te csúf orcádat fogják fotózgatni...


[link]


Ezeknek a képeknek igenis, koronként van mondanivalója!

2021. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

szerintem meg perverz dolog idegeneket fotozni es kesz!

kiveve ha valakinek ez a munkaja pl egy rendezvenyen.

2021. nov. 10. 08:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!