Milyen objektívet vegyek rendezvény fotózáshoz, Sony-e bajonettel?

Figyelt kérdés
A közeljövőben lesz egy kisebb lagzi a családban, fotósra nem akarnak költeni, így én szívesen fotózgatnék. Most egy kit obit használok, de az olvasgatás alatt eltévedtem a sok objektív adatban.

2023. júl. 1. 19:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"19 ha csendben maradtál volna, bölcs maradál volna." Jó, gondolkodjunk már, másfél másodperc alatt hogy lehetne már felhúzni a gyűrűket? Sehogy.
2023. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Úgy értette, hogy az ujja végétől a tövéig. Ezt kell lekapni amikor éppen felhúzza. Meg amikor megcsókolják a gyűrűt. Az sem hosszú percekig tart.

Te még nem voltál esküvőn?

2023. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Mojjo ***** válasza:
De emberek. A kérdező lagziról beszélt. Lehet, csak pontatlanul fogalmazott, de nekem ez azt jelenti, hogy a szertartást nem kell fotóznia, csak utána a bulit.
2023. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ahogy a mai fiatalok szokták írni: hadjuk. :D

A jópofa kérdező tök hülye a fotózáshoz, és még a kérdést sem tudta rendesen feltenni. Úgyhogy nekünk itt több dolgunk nincs, csak összeveszni tudnánk. Azt meg megtehetjük valamelyik ájfónos kérdésnél is. :D

2023. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!