Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Utángyártott aksi haldoklik?

Utángyártott aksi haldoklik?

Figyelt kérdés
Canon EOS 7D-ben van két utángyártott aksi aránylag még bírogatják de mikor kiírja a gép ugye,hogy kevés az akkumulátor töltöttsége és kikapcsol akkor mikor kiveszem az akkumulátort a fényképezőből és töltőre rakom a töltő először csak egyet villan az azt jelenti le van merülve.Aztán pár perc múlva már gyorsan kettőt villan az 50%-os töltöttséget jelent aztán pár perc múlva már hármat villan az meg 75%-os töltöttséget jelent.Ennyire nem tudja a gyári töltő megállapítani,hogy most akkor mennyi töltés van az akkumulátorokban?

jan. 19. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyit voltak használva, mikoriak?
jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ezeket háromezerért vetted. Ennyi várható tőlük. Nyilván tudod, csak nem akarod leírni, hogy most feltöltve a régebbi időkben tapasztalt kapacitásának 2/3-3/4 részét még produkálja. Szóval, hogy a pusztítóból idézzek, mi a bánatod, polgártárs?
jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1/


Már a géppel együtt vásároltam

jan. 19. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:

2/


Géppel együtt vettem de olcsóbb aksikból is van jó nekem a patonát ajánlották nincs kedvem a gép árának a felét a gyári aksira költeni ami nem ér annyit mint amennyit kérnek érte.

jan. 19. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyors feltöltődés is az akku végét mutatja. Vegyél pl. Cameron Sino gyártmányt.
jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"jó nekem a patonát ajánlották nincs kedvem a gép árának a felét a gyári aksira költeni ami nem ér annyit mint amennyit kérnek érte"

Ezek nem vitatottak itt, tök fölösleges volt vesződni az írással. De az implikált kérdésekre, hogy kb mennyit bírnak, ugyan nem válaszoltál. :D

jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5/


És ez jó minőségű akkumulátor?

jan. 19. 22:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Na egyébként ez a két aksim van hozzá nevet nem igazán látok rajtuk,meg az egyiket fullra feltöltve a fényképezőgépbe ezt mutatja.


[link]


A könyve ezt írja a kijelzésre

(Zöld): Az akkumulátor újratöltési teljesítménye jó. "3 zöld csík"

(Zöld): Az akkumulátor újratöltési teljesítménye kismértékben romlott. "2 zöld csík"

(Vörös): Ajánlatos új akkumulátort vásárolni. "piros csík"

jan. 19. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!