Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet választ...

Melyik fényképezőgépet választanátok utca, épületek, természet fotózásra? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy profi képeket csináljak, csak hobbi szinten, utazásaim alkalmával szeretném a helyeket megörökíteni.

A két gép, amiket kinéztem a köv.:

Nikon Coolpix L810/L820

Canon PowerShot SX500 si

Nem igazán tudok dönteni, hogy melyiket is válasszam. A keretem kb. 60-80 eFt lenne.

Valaki esetleg tudna nekem segíteni, vagy ajánlani egy másik modellt?

Köszönöm szépen!



2013. máj. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd a Nikon Coolpix L820-at!


Picit jobb fényerő és nagyobb látószög (bár hangyányit)

Ezen kívül hátsó megvilágítású CMOS szenzoros, ami rossz fényben valamivel kevesebb zajt termel és gyorsabb, mint a Canon CCD-je.

2013. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ellenben nem lehet manuálisan használni, ami nagy szívás, ha rossz körülmények között kell dolgozni vele...
2013. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nekem is először szimpatikusabb volt a 820-as, viszont a manuális beállítás hiánya miatt nem is tudom...még az egyszerű Kodak easyhare gépemben is van ilyen lehetőség. Meg picit lehúzza az is, hogy AA elemek kellenek bele, jobban szeretem a Li-lionosakat. Utazásnál praktikusabb ha nem kell ceruzaelemeket meg a nehéz töltőjét cipelni.

Közben még találtam ezeket is, ezekről mi a véleményetek?:

Nikon Coolpix P510

Fujifilm Finepix HS30 EXR vagy S4000?

2013. máj. 19. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen magasan kategóriás gépek, de az S4000 nem egy ligában játszik velük.


A HS30-at venném. Kivéve ha fontos a nagyobb zoom, és kisebb méret.

2013. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!