Érdemes megvenni a Nikon D3100-at így?

Figyelt kérdés
[link] tudni kell h hobbi fotós vagyok...ink tájat fotózom. van h a kezembe kerül egy tükörreflexes gép és azzal imádok fotózni, viszont eddig neméppen adódott úgy, h magam is tudtam volna egyet venni, de most rátaláltam erre :-) az obikhoz nemigazán értek...szóval, ezekből a lencsékből mi hozható ki? konkrétan milyen tipusú képekre használhatóak? és egyáltalán akkor megérné megvenni így a d3100-at? előre is köszönöm a válaszokat! :-)
2013. júl. 31. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg itt is mert van 55-300-as obi is ami jobb, mint a 250es, (valahol az oldalon lehet váltani hogy milyen pénznemben akarsz fizetni)

ezek amúgy alap obik, hobbi célokra tökéletesen alkalmasak :D

2013. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, itt ugyanez a csomag már 460eu...az 55-300mm meg már 530...viszont az igaz, hogy amit itt kínálnak, azokon van VR...az mennyire fontos?
2013. júl. 31. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:

hát hosszabb záridőnél sokat

meg a a nagy zoom átfogásúaknál teleállásban is rengeteget, meg ezek már újabb generációsak is, szerintem megéri, de te tudod :D

2013. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ez nézegesd meg :P

2013. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja meg nézegesd meg h fontba, vagy euroban vagy miben jön ki jobban (nekem a font jobban kijött)
2013. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!