Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3100 vagy D3200? Mi a...

Nikon D3100 vagy D3200? Mi a különbség? Kezdő vagyok, de imádok fényképezni, nagytatám fotós volt, valószínűleg tőle örököltem, de iPhone-val nem igazán tudok olyat, amit szeretnék. :D

Figyelt kérdés
22L
2013. szept. 18. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék :) minden le van írva. Azért csak a vázat küldtem mert obiból sok félét lehet venni, és az árak is széles körben mozognak :) de ha kezdő vagy akkor KIT-ben vedd szerintem. Én is most vettem D5100-as 18-55ös obival KIT-ben.

2013. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen :D most vettem csak észre h írtad hogy kezdő vagy. Akkor szerintem KIT-ben(obi+váz) vedd.
2013. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A D3200 képe elvileg jóval szebb, de a te szinteden úgyis az objektív dönti el, mi a felállás. Én A D3100-at venném, és az árkülönbözetet egy minél jobb objektívbe ölném.
2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!