Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iphone 5s...

Mi a különbség az iphone 5s és az iphone 5c között?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi lehet.. Gugliztam rá de csak azt találtam, hogy az is 4 magos A6 procival és 2gb rammal van és akár 100 dolcsi is lehet közöttük az árkülönbség.
2013. szept. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
5S az fém hátul is, A7 van benne 2x gyorsabb, és ujjlenyomatolvasója van a home gombon. illetve tud 120 fps-es videót felvenni. 5C az gyakorlatilag a sima 5 helyett jött be, kb ugyanazt tudja és ugyanolyan erős. csak más a hátlapja.
2013. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon majd jóval később fog kijönni és drágábban (rohadt adók stb.)

A különbség a kivitelezésben van:

-Anyaghasználat

- hardver, elrendezések

De figyelj Iphone... Optimizálva lesz nem lesz lassú szépen fog rajta minden menni


amugy a "c" azt jelenit china tehát egy olcsóbb "gagyibb" kivitele lesz. De ez nem jelenti azt hogy nem fogja hozni a apple szintet.

2013. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és az 5S-be több vaku van a rendesebb megvilágításért.
2013. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2013. szept. 11. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

"amugy a "c" azt jelenit china tehát egy olcsóbb "gagyibb" kivitele lesz."


ez egy hülye pletyka. a C a Colorfult jelenti. mivel színes.

2013. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ahogy az 5-os mondja. A olcso amugy is "cheap" lenne,de aki tud angolul az tudja,hogy nem lenne szerencses ezt hasznalni egy termekre..
2013. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!