Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit jelent a Canon 6D-nél,...

Mit jelent a Canon 6D-nél, hogy az egyik keresztszenzora F5.6-os a másik meg 2.8-as?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy az F5.6 és F2.8 az objektíveknél a rekesznyílást jelenti, azaz a fényerö nagyságát de hogy müködik ez a váz keresztszenzoraival?

2013. dec. 13. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy egy gép buta-e?
2013. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Azt elfogadom, hogy valaki azt mondja, hogy sokat használja sötétben a külső fókuszpontot, és az nem az igazi.

De hogy egy félmilliós vázra azt mondani, hogy buta... hát. Ilyenkor felmerül bennem, hogy mégis mit szeretne az illető, aki ezt mondja.

Ezért is kérdeztem a kérdezőtől, hogy mi az a szolgáltatás, amit számára egy 6d nem tud nyújtani?

Nem tudom elképzelni, hogy egy általános (főleg amatőr) felhasználásban ne lenne tökéletes.

2013. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!