Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok a Berecz Roland...

Mit gondoltok a Berecz Roland photography rol facebookon? Fejlődött azóta h legutóbb kitettem a kérdést?

Figyelt kérdés
A photography néven nem fogok változtatni ezt előre mondom és azok akiket zavar hogy megint kint lesz a kérdés az ne válaszoljon.igen azzal tisztában vagyok hogy az érzékelője koszos a kamerának és emiatt foltok vannak a képeken.ha lehet véleményeket és kritikákat is kérnék de ha van valami ami jó azt is írjátok le ha lehet
2014. márc. 23. 16:37
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Tudom ki az a Máté Bence nagyon nagy rajongója vagyok megvan a könyve is.állványom is van különben nem lennének hosszuzaridos éjszakai fotóim.
2014. márc. 24. 17:46
 22/39 anonim ***** válasza:

A kamerába néző, repülő szarka lehetne egy jó vicces kép, ha máshogy lenne vágva. De így olyan semmilyen. A mellette lévő madár lehet, hogy PC-n jó lenne (jó az átlós szerkesztés, nem rossz alapanyag a szárny csillogó tollazata, nem zavaró a háttér), de így irdatlan zajos, kásás, ami szerintem a FB agresszív képtömörítésének számlájára írható. A Facebook teljesen alkalmatlan minőségi képek megosztására. Linkelj bele Flickr vagy Picasa albumot.


Nagyon sok képed alapvető igénytelenségről tanúskodik: koszos a szenzor, és fekete pacákkal van tele minden. Ez nagyjából képenként másfél perc utómunkával eltüntethető akár Lightroomban, akár GIMPben. Nem nagyon vágsz, pedig lehetne, unalmas, ha a téma a kép közepén van, már egy kicsit kitolás is sokat javítana. Általában az az ökölszabály, hogy amennyi időt a terepen eltöltöttél fényképezéssel, annyit kell foglalkozni a válogatással és az utómunkával is. Vagy többet.


Első körben nem hinném, hogy neked új gépre van szükséged. Milyen 400-ast használsz?

2014. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
100 -400 mm esem van.Canon
2014. márc. 25. 19:40
 24/39 A kérdező kommentje:
Hogy lehet lightroommal eltuntetni a foltokat.hol lehet megtisztitani? Konkrét hely kellene ha lehet akkor a második kerületben
2014. márc. 25. 19:42
 25/39 anonim ***** válasza:

Sport Removal tool:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=ivObYQpXB4Y


Tisztításra a Camera Kft-t javaslom. Nem Buda, nem is olcsó, de legalább jó eséllyel nem rontják el.

2014. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
És hogyan kell a lightroomban elkészített képet kimenteni mondjuk az asztalra ahonnan fel tudom tölteni fbookra?
2014. márc. 26. 22:05
 27/39 anonim ***** válasza:

Nem a szépsége vagy a minősége miatt tettem fel, csak azért, hogy lásd. Egy 100-as obival ilyen közel lehet menni a madárhoz, akkor egy 400-assal neked is mennie kellene. Gyakorolj, és használj utómunkát!


[link]

2014. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a minősége miatt tetted fel, de azért egy 6D + EF100 2.8L párossal már illene, hogy valahol éles pont is legyen a képen.


Értem, értem, csak azért mutatod, hogy kitölti a képet. De akkor is...

2014. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Hú, ennyire rossz a 6D AF rendszere, vagy mi?
2014. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Jo, tudom, nem azt a kepet kell mutogatni, amelyik nem eles, de most nem ez volt a cel. Csak csipobol lottem egyet. Bemozdult, van ilyen. Letezik olyan gep, amelyik sosem hibazik?

Egyebkent a 6d-nek nem az AF az erossege, ha lett volt ketszer ennyim, 5d-t veszek. Azert ezzel sem ez az altalanos minoseg, csak elkapkodtam.

2014. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!