Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Holnap fogok vennifényképező...

Holnap fogok vennifényképező gépet. Szerintetek melyiket vegyem:Nikon D3100 kit (18-55mm VR), Canon EOS 600D kit (18-55mm IS II), Nikon D3200 kit (18-55mm VR)?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb ezek közül? leginkább portré és divatfotózásra szeretném használni

2014. ápr. 10. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel lathatoan fogalmad nincs a kulonbsegekrol (a fenykepezesrol sem), tok mindegy, vedd meg azt, amelyik olcsobb a boltban.
2014. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most fogok elkezdeni fotózni (16 éves vagyok) és szerintem ez nem szégyen,h még 16 évesen nem vagyok szakértő...
2014. ápr. 10. 16:29
 3/5 BazsiBácsi ***** válasza:

Mindegyik jó választás belépő szintnek.


Negyedik megoldásként a Panasonic FZ-200-at javaslom. Többek között ennél a kérdésnél kifetettem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..

2014. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) És a váz is van olyan jó mint egy nikoné vagy egy cannoné? Mert az objektíve miatt nagyon tetszik,de utána néztem és arról semmit se írtak,h milyen minőségű videókat készít és hogy vannak-e rajta olyan programok mint azokon a gépeken amiket felsoroltam (ilyenekre gondoltam,hogy képszerkesztő meg ilyesmik).
2014. ápr. 10. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

A Panasonic FZ-200 egy bridge gép, nem ugyanaz a kategória (nem cserélhető az objektív, kisebb szenzor, stb). A felsoroltakkal felveszi a versenyt ebben a felállásban, de nem fejleszthető tovább, míg az általad felsorolt vázakra vehetsz később minőségi objektíveket, ha akarsz (és van rá pénzed).

Nem tudom, milyen képszerkesztőről beszélsz.

Tükrös gépeken mindig az objektívtől függ majd a minőség. A felsoroltak egy szinten vannak, menj el egy üzletbe, fogd meg őket, dönts az alapján, hogy számodra melyik jobb fogású és könnyebben kezelhető.

2014. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!