Valaki beavat az analóg fényképezők világába?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy veszek ilyet, elméletben nagyon jó, meg már rég óta akartam ilyet, nem digitálisan menti le a képeket hanem alapból kinyomja (elnézést a szakkifejezésekért:D).

[link]

Ebbe tudom hogy filmet kell venni mindig, az mennyire drága? Ehhez a géphez ha tudtok linkelni akkor melyiket ajánljátok?



2014. jún. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem fénykélpezőgép, hanem egy polaroid játékszer.

Szinte semmit nem állíthatsz rajta, pozitív papírra fényképez, amikor kiadja, a továbbító hengerek belepréselik a papírba az előhívó anyagot, és lesz egy nem túl jó minőségű, és ki tudja mekkora élettartamú képed.


A filmes (az analógot az elektronikában használják a digitálistól való megkülönböztetésre, a karburátoros autóü sem analóg autó, csak nem injektoros...) fényképezőgépek világa nem itt kezdődik, és nem ezzel a géppel.

2014. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég drága mulatság az instant fotózás.


6 ezer körül van ehhez a géphez egy dupla filmcsomag, ami 20 db 6,2 x 10 cm-es fotót jelent.


300 forint egy kattintás.


A hasonló Polaroid még drágább.

2014. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!