Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik a személyes tapasztalatok...

Mik a személyes tapasztalatok a Nikon D3200-zal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Majd szeretnék venni egy ilyen eszközt, elolvastam már minden tesztet és videókat is néztem róla. Ezek már kicsit régebbiek voltak, ezért vagyok kíváncsi azoknak a friss véleményeire akiknek ilyen gépük van vagy esetleg fontos észrevételük van vele szembe.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 31. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..


Gondolod, öt nap óta olyan sok változás történt?


Vedd meg nyugodtan, valaki már megírta neked, hogy van ilyenje, tehát ez a legjobb.

2014. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra akarom meglepni magam egy ilyennel. Nyugodtan megveheted!

Ezt olvasd el: [link]

2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, amúgy csak biztosra akarok menni. :)
2014. nov. 1. 11:09
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy beleszólok, és minden rosszindulat nélkül mondom ezt most: milyen választ vársz erre a kérdésre?

Jó gép-e a Nikon d3200? Igen, az, ha tudod használni. De nem tudjuk, mire akarod használni, mivel, stb.


A kérdésnek akkor lenne értelme, ha azt írnád, hogy x vázat szeretném használni y objektívvel, ilyen meg olyan célra, ilyen meg olyan körülmények között. Megfelelő-e?


Véleményem szerint a jelenleg piacon lévő tükrös gépek közül egyikre sem lehet azt mondani, hogy nem jó. Főleg egy hobbi kattogtatónak.

2014. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Makrófotózásra, tájképkészítésre, egyszóval a természetben szeretnék fotózni. Most egy OLYMPUS VR-370 van nekem, ezt kinőttem és most szeretnék egy DSLR fényképezőgépet. Úgy hallottam, hogy ezeknek nagyon jó a képminőségük, és sötétebb körülmények között is jó képet lehet velük készíteni.


Amúgy itt van amiket kiválasztottam a fényképezőgép mellé:

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem ez így jó "szett". Ha rosszul gondolom akkor javítsatok ki.

2014. nov. 2. 09:18
 6/19 A kérdező kommentje:

Ritkán talán még tárgyakat is fotóznék, portrét készítenék.

Állatokat is szoktam fotózni.* A Nikon jó márkának tűnt ezért választottam azt. A többi kiegészítőt pedíg úgy gondoltam, hogy nem árt.


*= Azért választottam ezt a gépet mert több funkciója van mint az Olympus VR-370-nek és szerintem sokat ki tudnék használni belőle. (Az ár-érték arány is jó.)

2014. nov. 2. 09:22
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, én nem azt mondom, hogy ez nem jó gép. Tökéletesen megfelel. A legtöbb gép szuper, ha a célnak megfelelően választod ki.

A tükrös gépek nagy hátránya, hogy objektívfüggők. Míg egy kompaktba vagy egy bridge-be egyszerre belepréselik a különböző fotómódokat, addig itt objektíveket kell venni, amik megfelelnek az adott felhasználáshoz.

A kitobjektív jó lehet kezdésnek, 18mm-rel akár tájat is tudsz fotózni, bár kicsit szűk lehet, de azért elmegy. Viszont makrózáshoz már megint másra van szükséged.Vannak olcsóbb megoldások, előtétlencsék, de az eredmény sem lesz olyan szuper.


Szóval kezdd el ezzel a szettel, tanuld meg használni, aztán rá fogsz jönni, hogy mire van még szükséged. Nyiss azzal, hogy elolvasod a használati utasítást. Abban is rengeteg hasznos információ van.

2014. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, egyetértek veled.
2014. nov. 2. 19:36
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy túl nagy szakértő, mit jelentenek ezek a milliméterek? (18-55 mm-es objektív)
2014. nov. 2. 19:42
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Látod, itt kezdődnek a gondok...
2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!