Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Jo bele a regi memoriakartyam?

Jo bele a regi memoriakartyam?

Figyelt kérdés
Most vettem egy uj fenykepezogepet, azt irja a hasznalati utmutato, h sd, sdhc, sdxc kartyak jok bele, illeve sd szabvanynak megfelelo kartyak. A regi fenykepezogepembol kivettem, de nem merem betenni az ujba, mert tok mas van rairva; msx-m256. Ezt akkro nem lehet betenni?
2014. okt. 31. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ami neked van az sony szabvány, bele sem menne az új géped kártya foglalatába.
2014. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tenyleg sony. Esetleg segitenel mit kell vennem? Mekkorat erdemes?4 Gb elég? Vagy 8? Mennyibe kerulnek?
2014. okt. 31. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármely SD kártya megfelelő. A méretét aszerint érdemes megválasztani, hogy mire használod. Nem tudom, hogy hány megapixeles a géped, illetve hogy tud-e full hd videót felvenni. A videók mérete hd, vagy fullHD esetében elég tetemes lehet, ezért érdemes lehet egy nagyobb kártyára beruházni. Egy egyperces videó mérete fullHD-ban, tömörítéstől, FPS-től függően, akár 130-180 Mb is lehet.

Ám azt gondolom, hogy egy 8GB-os kártya a legtöbb igényed ki fogja elégíteni.


[link]

2014. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!