Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik Nikon vakut vegyem meg?

Melyik Nikon vakut vegyem meg?

Figyelt kérdés

D3100-hoz szeretnék vakut venni...ha már egyszer kiadom a pénzt, szeretnék egy jó és megbízható vakut venni...

megéri megvenni a 910-et vagy elég a 700 is? esetleg sok a 2 közötti különbség? árilag 100 euro az eltérés, ahol én néztem...vagy esetleg van jobb ötletetek, hogy milyen vakut vehetnék?



2015. márc. 8. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
esetleg még a régebbi 900 vagy a most új 500?
2015. márc. 8. 23:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem Nikonom van, de a helyedben szétnéznék az egyéb márkák között.

A Yongnuo mindenhol remek értékelést kap, a felhasználói vélemények is jók, és kb felébe kerül ugyanaz, mint a Nikon saját márkájából.

Ha nincs valami olyan extra kívánságod, amit csak a Nikon vaku tud, biztos nem költenék rá annyit.

2015. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!