Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy digitális képalkotásról tarthassak tanfolyamokat?

Figyelt kérdés
Fotózás és videózás, de nem művészi, hanem technikai szemmel. Eszközök felépítése, optika, elektronika, digitalizálás, digitális anyagok manipulálása (szerkesztés, vágás, tömörítés, formátum és színtér konverzió), stb.

2015. jún. 13. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy fotós-művészetis felsőfokú végzettség, vagy OKJ:

Fotográfus és fotótermék-kereskedő

korábbi nevén: Alkalmazott fotográfus

Ezt találtam, ami ide vág:

[link]

2015. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem főleg attól függ, hogy hol és milyen szintű tanfolyamokat. az oktatásban különböző szintek vannak, tanár, szaktanár, óraadó, előadó, mittudomén. gondolom az oktatási/felnőttképzési törvény leírja, hogy milyen pozícióban milyen végzettség elvárt, illetve magához az oktatáshoz, mint vállalkozói tevékenységhez milyen végzettség szükséges.

úgy tudom, hogy valamilyen alacsonyabb státuszban taníthatsz akár végzettség nélkül is egy iskolában, vagy tanfolyamokat szervező cégnél, akiknek egyébként megvannak a tevékenység gyakorlásához szükséges papírjaik és megbíznak téged azzal, hogy add le az anyagot, amit rád bíznak

2015. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!