Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a Nikon Coolpix L340-nel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra van szükségem, hogy szépen fókuszáljon és zoomoláskor ne pixelesedjen.

2015. szept. 16. 22:55
 1/4 anonim válasza:
Az en velemenyem az, hogy a Nikon D3200 jobb, es jobban meg is eri az arat, meg tokeletes kepeket csinal :) De a dontes a tied.. En a nagyobb kamerakat szeretem, es nagyobb obikkal :)
2015. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és nagyobb arccal, nagyobb feltűnéssel
2015. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-esen nagyon jót mosolyogtam! :)

Csak nem tudom mi értelme összehasonlítani egy automata ultrazoom kompaktot egy tükrös géppel. Evidens, hogy melyik a jobb. Na meg nem is ez volt a kérdés.


Kérdező: kattintgatásra megfelel, mivel optikai zoom-ról beszélünk pixelesedni nem fog. Mi az, hogy szépen fókuszáljon? Gyors legyen az autófókusz vagy arra gondolsz, hogy éles képet csináljon? Esetleg a kettő együtt? Legalábbis én erre tippelek, hogy erre gondolhatsz.

2015. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1: "Tökéletes képeket csinál"

Attól, hogy jobb minőségűek a képek a szar attól még szar marad.


A fényképezőgép mindig csak egy eszköz a megvalósításra - nem véletlen mondják, hogy az a lényeg, hogy ki van a kamera mögött...

Gyengébb felszereléssel is lehet jót alkotni, ugyanúgy, ahogy profi felszereléssel is lehet hulladékot gyártani.

2015. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!