Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi annak a kiegészítőnek a...

Mi annak a kiegészítőnek a pontos neve, amire igény szerint tudok több eszközt is felhelyezni, majd ezt rá a fényképező vakupapucsára vagy esetleg tripodra 1/4-es menettel? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeretnék a fényképezőhöz külső mikrofont illetve nagy teljesítményű LED lámpát,viszont a fényképező vakupapucsán csak 1 db hely van,viszont tudom,hogy létezik az a bizonyos eszköz,amit ha felhelyezek,akkor az kibővíti nekem és így már tudok 2 vagy akár több eszközt is egyszerre használni.

Olyan is jó lenne aminek 1/4-es menete van és tripodra tudom felhelyezni,aztán arra rá a mikrofont és egyéb dolgokat.


Köszönöm annak előre is aki tud ebben segíteni.



2016. jan. 22. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, a vázadhoz több eszközt is tudsz ezekkel csatlakoztatni:


Keresd a vakupapucs ELOSZTÓ adaptert, a vakupapucs ÁTALAKÍTÓ adaptert, a vázra tudod tenni, és arra a lámpát stb-t. Itt láttam: [link]


Vagy magát a vázat tudod különböző keretekre (Cage-re) tenni, pl. a Caruba Action Grip XL kézi videó slider, és erre pakolhatsz még videólámpát, mikrofont. Ezzel már egy stabil lowboy-t kapsz.

[link]


Egy tovább építhető rendszer a Kamera Cage, Lowboy és Rig a SIRUI-tól: [link]


Keresd a Magic arm-ot, ez csuklós, állítható "toldó". Itt nézd meg: [link]


Némely Gyorscseretalp-ra is tudsz kiegészítőt felszerelni, és ekkor az egészet állványhoz is tudod csatlakoztatni. [link]


Sok sikert!

2017. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!