Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni akarok iPhone 5S-t és...

Venni akarok iPhone 5S-t és ez lessz az első Apple termékem de már fogtam iPhonet a kezembe sima 5öt, és engem nagon is lenyűgözött . Szval a következökre kérhetek értelmes választ?

Figyelt kérdés

Zenehallgatás,fényképezés,facebook,youtube, és pár játék (Real Racing, gta SA, Minion Rush)ezekre használnám..

Azt tudom h nem annyira testreszabható mind az androisosok de ez nalam nem szamit mert a mostani telomba(android) a menüt nem is használom...amiket használok azok mind a háttérbe vannak kirakva. 1honapba 1X ha menübe lépek.

Kb: 100-150 zene (3-4 40perces mix)

500-700 kép

1-2 nagyon max 5 videó

ennyire elég a 16gigás? És még 1 valami ami nagyon fontos nekem... mondanátok olyan Appokat amik ingyenesek és tényleg 10/10esek..pl Messenger (vagy ahoz hasonlo)Ask.fm alkalmazás, stb.. Mert nekem ez FONTOS :)



2014. aug. 19. 00:06
 1/6 anonim válasza:
Vard meg az ev veget iphone 6-ra. Amugy meg a 16 giga keves lenne.
2014. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem igazán jön be nekem a 6.

Ennyi mindenre keves lenne? Értem,köszi :)

És alkalmazások terén? Messenger(vagy hasonlo)? arrol esetleg valami

2014. aug. 19. 00:33
 3/6 anonim válasza:
Kiváló telefon nagyon jó processzorral, szép gyors meg minden, de ilyenkor hülyeség már azt venni, mert jön a 6, nem tudhatod milyen és ha nagyon akarsz 5s-t akkor is várd meg hogy megjelenjen és olcsóbb lesz. A 16gb tényleg kevés (személy tapasztalat Ipad-em van)
2014. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mar hogy a francba ne jonne be beked a 6os iPhone, mikor meg csak konkret kepet se mutattak meg be rola. Szerintem te meg egy iPhone 5s-t se lattal, maradjunk a jozan esz hatarain belul..
2014. aug. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pasztmek xd

De utana néztem és azt is olvastam h 6" kijelző ami nálam már nem jó, meg képeket is néztem lehet nem az volt sőőt, de ha hasonlo akk már nemtetszik, a másik meg hogy Szeptemeberbe kijön a i6 és 300.000 (lehet keveset irtaam) haha kösz de nemvagyok olyan akinek anya megveszi és erre nem is telik

Én nekem a 4" ami jó, nem szeretem a nagy tv-ket, ismerősomnek is vmi Huawei van a 6,2" embeer azmár egy kisseb tablet... de ha még 5" az is határeset de én nekem a 4" a Megfelelő.

2014. aug. 20. 11:07
 6/6 A kérdező kommentje:
És igazad van 5S-t nemláttam még de sima 4S 4 és 5öt igen. de az 5S ről is néztem sok videot stb... hidd el ha én veszek valamit azt körültekintően.
2014. aug. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!