Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szétfagyhatnak a kamerák?...

Szétfagyhatnak a kamerák? Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Megbíztunk egy embert, hogy szereljen fel nekünk pár kamerát, de véletlen beltéri kamerákat szerelt fel kintre, a házon kivülre. Lemezekből hajlított dobozzal vesszük körbe, úgy hogy, az eső ne érje,de kilásson a dobozból. Lehet valamilyen baja ? Vagy szétfagyhat télen ?

2016. jún. 5. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy baja lesz.
2016. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül elpusztulhatnak.


A beltéri kamerák jellemzően nincsenek felkészítve a -20 fokos hidegre, a jelentős éjjel-nappali hőingadozásra, az eső/köd okozta párára, vagy akár a nyáron rátűző napra (tudom, doboz - de nem tudom milyen hőmérséklet lesz ott nyáron, ha rásüt a nap).


Nem tudom, kit bíztatok meg: a szomszéd pistikét vagy szakembert? De ez így nem korrekt. Nagyon nem. Vagy garanciát vállal arra, hogy a kamerák nem fognak emiatt elromlani?

2016. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kamerákat ha még 14 napon belül vannak vissza kellene küldeni és kicseréltetni kültérire mert nagyon vsznű meg fog hibásodni. Nyáron a napsütéstől lehet védeni de a kamerának van egy jelentős üzemi hőfoka, melegbe ez kritikusan emelkedhet! A hideggel meg annyit tudsz csinálni hogy fűthető kamera házba teszed, de ez hűt is asszem.

Én sem tudom kivel csináltattad de ha olyannal mint mekk mester hát azt rosszul tetted. Az enyémet én magam választottam A-Z ig és nem értek hozzá, viszont magam jártam utána és felokosodtam. Kintre -40C°-ig bírót tettem fel, és a nap nem süt rá. Ha már kültéren van elhelyezve sztem az első meghibásodás a toldásnál lesz főleg ha UTP (RJ45) átalakítóval van szerelve és szar vagy egyáltalán nincs benne dobozban.

2016. jún. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!