Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canont vagy Nikont érdemes venni?

Canont vagy Nikont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tükörreflexes fényképezőgépet szeretnék venni de nem tudom hogy Canont vagy Nikont. Ahogy elnéztem a nikonok olcsóbbak és többségük 24.1-2 mpx között vannak ezzel szemben a Canon 18.1-2 mpx- esek és sokkal drágábbak.

Ha valakinek van esetleg valami tapasztalata vagy ajánlana egy tükör reflexeset azt irja le légyszi



2016. júl. 17. 08:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudod, van egy olyan szólás, hogy hülye kérdésre hülye válasz... A hiba nem a válaszokban van. Ha lepontozol, akkor sem.


Egyébként a választ megkaptad, nem tudom, miért hisztizel.

2016. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
most miért kell így lehordani szegényt? pl én sme értek nagyon a fotózáshoz. De vettem egy alap tükör reflexes canont. 1300d-t. Előtte volt egy kompakt, de meguntam, hogy még csaláédi eseményeket sem lehet vele fotózni, mert kb nem ugy néz ki az illető a képen, mint ahogy él őben. Ebbena sima automat mód is ezerszer jobb képet készít. miért baj ha valaki igényes hobbista és ha ne adj uristen megteheti? Én is külföldön élek, volt rá annyim, hogy megtehettem. Persze egy tök alap gépet vettem csak és most két obi is volt hozzá. 18-55 és 75-300, 450euroért. Itt németben pl egy átlag családnál is ilyen gép van. Csak szeretem ha pl karácsony vagy majd és fotózgatok majd szép képeket tudjak mutatni a gyerekemnek vagy mit tudom én...
2016. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
és elnézést az előzőben ejtett sok hibáért, biztos ebbe is beleköttök majd, de szűk érintős telóról nem túl könnyű pötyögni
2016. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!