Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tükörreflexes fényképezőgépen...

Tükörreflexes fényképezőgépen ISO, záridő stb. Mit jelentenek és mikor hogyan kell őket beállítani?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy NIKON D3300-t,szeretném jobban megismerni, de még nem találtam egyszerű leírást az interneten. Képeket is linkelhettek, köszönöm.
2016. júl. 31. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Próbáld ki a funkciókat+általában a hozzá tartozó papírokat nem nagyon szokták használni(ebben az összes funkció le van írva)

Ajánlás:Ne a fényképezőgéphez keress leírást,hanem a funkciók neveire keress rá.


Ha megfelelőnek tartottad a választ:Zőld pacsi XD(most kunyizok)

2016. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a Használazi Utasítást. Azért van.


Mondjuk ha fotózni akarsz, akkor ugorj neki a guglinak és keress kezdőknek szóló, alapismereteket oktató anyagot. Van bőven.

2016. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mist194 ***** válasza:

A gépnek van egy "guide" útmutató üzemmódja is, ami végigvezet a tanulásban.

Olvasd el a használati útmutatót.

Ha nem kaptál vele, letölthető magyarul is a Nikon oldaláról:

[link]

Ha még nem érted meg amik benne vannak, akkor olvass fotós oldalakat, vagy vegyél fotós tanuló könyvet.

2016. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!