Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés
Lányomnak szeretném karácsonyra...régóta szeretne fotózni (elég kitartó) így arra gondoltam hogy nem egy futó ötlet ez nála. (16)De nem tudom hogy milyent kellene venni..ne legyen nagy--és azért legyen sikerélménye vele- hol tudnék ennek utánanézni - -ne legyen túl drága se. Ár/érték arányban legyen jó!!! Köszönöm előre is

2016. okt. 12. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Milyen okos fiatalok vannak manapság... azt hittem lemaradtak a tablet és okostelefon tapinál és a játékoknál... 8 évesen, harmadikos korban száz hogy nem tud még ilyen választékosan fogalmazni, és műszaki dolgokra így rálátni. Gondolom vicces válaszolóval van dolgunk.
2016. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Közel állsz a valósághoz, csak megihletett az előttem szóló 13 éves "L"....:)
2016. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne higgye el senki, hogy ennyi idős vagyok, de ha akarjátok én is lehetnék tini "r#b#" és lehetnék sík hülye, de ezek szerint nagy baj ha érdekel valami értelmes dolog. Az meg, hogy már lány vagyok és az is baj az meg már a legalja.

De hogy olyan legyek, mint a többi korombeli: "nah mek, cshő szupcsi minden, puszcsi love mindenkinek!<3<3"

2016. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Elhisszük na. :) Lehetsz tanult attól, ami nem baj, sőt.

Csak manapság tényleg ritka. De a kérdező megint nem ad életjelet, kíváncsi lennék már milyen gépet fog venni.

2016. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már Ibolykát. Most ez a legújabb , hogy 13 évesnek adjuk ki magunkat?

Ja, én meg 92 éves zombi vagyok. És Csubakka az unokatesóm.

2016. okt. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!