Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Folyamatos led világítás dslr...

MuSky kérdése:

Folyamatos led világítás dslr videózáshoz?

Figyelt kérdés

egy canon 750D-vel szeretnék felvenni videókat

tudom, hogy ez nem a legprofesszionálisabb megoldás de nem studio körélményekhez vagy film forgatásokhoz kell, csak a képzős egyetemi felvételire beadandó rövid filmekhez és videó munkákhoz.


ti milyen folyamatos led világítást használnátok?


azért nehéz döntés mert mindegyiknek körélményes a töltése, csak sony aksik jók hozzájuk amikhez külön töltőt kell venni stb


és milyen állványra tennétek a led világítást?



2017. jan. 14. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:

ismertek olyat amihez töltőt és aksit is adnak?

mert általában külön venni drágább, mint maga a világítás

pl a neewer cn 160 is ilyen

2017. jan. 14. 08:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Led szalag,de én mondjuk már profiban nyomom,softbox-al.
2017. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hm igazából a softbox sem lenne sokkal drágább ahogy néztem az árakat ebay-en
2017. jan. 14. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Softbox, egy objektív köré szerelhető makróvaku, Yongnuo YN-300 III videilámpa. De viszont azt mondom hogy ezek közül inkább max kettőt vegyél, tévedés hogy 20 lámpával tökéletes világítás lesz. Néha jól jön, néha nem.
2017. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!