Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a a canon...

Mi a véleményetek a a canon eos 1300d digitális fényképezőgépről?

Figyelt kérdés

Szép képet csinal?

Megéri az árát?


Ha valakinek van ilyen fényképezőgépe akkor írja meg a tapasztalatait.

Köszönöm



2017. febr. 24. 15:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehet rajta objektívet cserélni?
2017. febr. 24. 15:12
 2/18 ThodEE GoD ***** válasza:
Lehet rajta, többiről majd a Canonosok írnak :)
2017. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi


És még hogy éjszaka is szép képet csinal?

2017. febr. 24. 15:29
 4/18 A kérdező kommentje:
És a Canon EOS 1200D-ről is írhettok
2017. febr. 24. 15:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi de ez is csak most jutott az eszembe hogy azzal az objektívvel amit hozzá kapok azzal is szép képet csinal vagy nem annyira?
2017. febr. 24. 15:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Árulják DC III alapobjektívvel is, az katasztrofális.
2017. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És milyen objektívet ajanlanál rá az helyett?
2017. febr. 24. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Na, látom naaaaaagyon kezdő vagy. Mivel tükörreflexes gép ezért ehet rajta objektívet cserélni, és hidd el hogy a régi 70 éves filmes gépeken is lehet (már ha SLR, nem TLR). Ha akarod leírom neked a fényképezés alapjait mert látom magam előtt hogy nem nagyon boldogulnál vele. És amúgy a DC objektív egy üvegből és műanyagból készült szar. Soha ne vegyél olyat, inkább az IS-eset vagy az IS STM-eset. Ha már legalább egy kicsit értenél hozzá akkor Canon lencsét sem ajánlanék mert hidd el hogy van jobb a fél milliós Canon L objektíveknél, ráadásul simán kapsz olyat 130 ezer alatt. 1200D tapasztalatom: Kezdőnek tökéletes, én már nem mondom magam kezdőnek, mivel már a képeimen az én látásmódom szerepel és nem másé, tudom az alapokat, photoshopot sem 5 percig használom, szóval én nem tegnap kezdtem kattogtatni, de ebbe most ne menjünk bele. Jó lesz az 1300D neked, 1 hónapnál előbb úgysem fogod átvinni a képeidet bármilyen szoftveren hogy retusáld, addig még tanulni fogod. A "megéri az árát?" kérdés eléggé az amatőrségedre utal mert ilyet 400 ezer fölötti gépnél szoktak kérdezni. És igen, megéri azt a száz ezer forintot de NEM a DC objektívvel. És a másik kérdésedre válaszolva, szép képeket csinál ha te is szép képeket tudsz csinálni. Egy telefon is szép képeket csinál ha tudod kezelni, ez a fotóson múlik.
2017. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat. Ha tudsz jobb fényképezőgépet, ebben azbararanyban akkor írnál nekem?
2017. febr. 24. 18:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez milyen? [link]
2017. febr. 24. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!