Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a a canon...

Mi a véleményetek a a canon eos 1300d digitális fényképezőgépről?

Figyelt kérdés

Szép képet csinal?

Megéri az árát?


Ha valakinek van ilyen fényképezőgépe akkor írja meg a tapasztalatait.

Köszönöm



2017. febr. 24. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. A 100D szerintem csak azért nem jó mert iszonyatosan kicsi, és szerintem kényelmetlen (nem mintha az 1200D nem lenne az, de ez mégjobban). Az 1300D-ben ott a Wifi, az NFC, szóval át tudod rakni a míg fel nem dolgozott képeket a telódra (már ha van rajta NFC) egy érintéssel. A wifi pedig az élőnézetre és a kamera távolról vezérlésére szolgál ami szerintem eléggé jó lehet. A kijelző kicsit jobb a 100D-ben de nagy különbség nincs. A sok tematikus program parasztvakítás, nem sok mindenre jók. De mondd meg, te komolyabb (esetleg profi) szinten akarod ezt az egészet nyomatni, vagy csak úgy össze-vissza kattogtatsz majd? Nagyon nem mindegy mert a második opcióra elég egy ötven ezres kompakt is.
2017. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen profi szinten szeretném csinalni

Eddig a telefonomon fényképezgettem mindenfélét: tájat, virágokat, naplementét stb. És fojtatni szeretném

2017. febr. 24. 20:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezeket a YouTube csatornákat nézd meg: Nick Page, Lonely Speck (ha asztrofotózni is akarsz), Serge Ramelli, Budai Petur, DigitalRevTV, Mathieu Stern, Academy of Photography, Adam Kappa, B & H. Nézd meg Balassa László BWS videóit is, nagyon sokat tanulsz belőlük. Menj el Jancsó Gergely Workshopjaira majd, ezektől az emberektől sokat tudsz tanulni. Még mindig #7-es vagyok.
2017. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez? [link]
2017. febr. 25. 10:40
 15/18 ThodEE GoD ***** válasza:

Kicsit nehezebb mint az 1300D, viszont időjárás álló a váz, hozzávaló obival nyugodtan fotózhatsz akár esőben is.

Többi tulajdonságában nem tér el jelentősen az 1300Dtől.

2017. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Vagy ez? [link]
2017. febr. 25. 12:45
 17/18 ThodEE GoD ***** válasza:
2017. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nekem van egy kb vadiúj elég baráti áron, nem érdekelnének a részletek?
2017. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!