Szeretnek egy Canon EOS 1200D-t venni a Media Marktban. Velemeny?

Figyelt kérdés

[link]


az lenne a kerdesem hogy ha en ezt megrendelem akkor kapok hozza memoriakartyat illetve objektivet is? vagy valaki segitsen ez hogy mukodik milyen kellekeket kapok hozza?


2017. febr. 28. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a MM-ban akarod megvenni, miért egy másik üzletre hivatkozol. Ha írják, hogy van hozzá objektív, akkor van. Ha nincs hozzá, akkor általában azt írják: váz. Memóriakártyát alapból nem szoktak fényképezőkhöz adni, ha csak nincs éppen ilyen akciója az adott üzletnek.
2017. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi ittvan!! MM😁

2017. febr. 28. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:
DSLR fényképezőgép kit; Canon EF-s 18-55mm DC III optikával;
2017. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
es ez mit is jelent?
2017. febr. 28. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt kapod, amit a fényképen látsz, rendkívüli bőbeszédűséggel: igen, van hozzá objektív.
2017. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy egy 18-55 milliméteres zoomobjektívet kapsz a vázhoz. De ha ennyire nem értesz hozzá, miért akarsz félprofi gépet?
2017. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
most veszek eloszor,16eves lany vagyok xd nem sokat ertek hozza azert kerdezgetek hiszen erte van ez az oldal nem?
2017. febr. 28. 21:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, azért van. Csak furcsa nekem, hogy valaki 100 ezret költ egy olyan cikkre, aminek még a leírását sem tudja értelmezni. De végül is a te pénzed. Vagy nem.
2017. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de mar mindent ertek,hasznalnj meg hamar megtanulom.Am aha enyem,evekig gyujtottem ra
2017. febr. 28. 21:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Memória kártya nem lesz hozzá. De azt bagóért tudsz venni interneten szlovák boltokból. Én már 2x is onnan vettem és semmi probléma nincs velük. Jól meg kell fontolni hogy mekkorát veszel!


Csak még egy jó tanács:

Én áruházi átvételre rendelném meg, és érte mennék. Láthatóan bontott csomagolásban adják el akkor helyből visszaadnám.


És azért mert a MédiaMarkt értékesíti a 60 napos visszavásárlási garanciával vissza vitt termékeket is és az üzletben lévő bemutató darabokat is. A bemutató darabokat pl. rendszeresen leejtik a kedves vásárlók.


Szumma szummárom csak bontatlan csomagolást hozz el! Vagy ha postán kapod és látszik hogy ki volt bontva akkor vissza kell küldeni és money back.

2017. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!