Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék hobbiból elkezdeni fotózni..egy olyan gépet szeretnék ami szép képet csinál de azért nem őrűlt drága..szóval nem kell nekem profi gép de azért ne csináljon olyan rossz képet.
2017. ápr. 24. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Nesze semmi, fogd meg jól... ennyi adatból a jóisten sem fogja megmondani, milyen gép kell neked.
2017. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Nikonok közöt azon belül D3300 ezzel már egész jó képeket tudsz csinálni de nem tudom mennyit szánsz rá kinek mi a drága....
2017. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék egy házat. Nem drágán. Lakni szeretnék benne.


Szeretnék egy autót, ami elfogadható árú és lehet vezetni. Legyen jó.


Szeretnék egy kutyát. Szeretnék vele kuytázni.

Ez a kérdés kb. ilyen.


-Mennyiért szeretnél?

-Mit fotóznál?

-Csak Automatában vagy manuálisan is?

-Mennyit tudsz jelenleg a fotózásról?

-Használtan is szóba jöhet?


+MÉG MINDIG NEM A GÉPTŐL LESZ JÓ EGY FOTÓ, nincs olyan fényképezőgép ami "szép képeket készít".

2017. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
47%
ennyi szempont után maradj meg a telefonod kamerájánál
2017. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok és sztem olyan kommentekre semmi szükség,hogy hülye kérdésed van...

ez nem a gyakori kerdesek,ide csak szakártők írhatnak?

2017. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!