Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépet szeretnék...

Fényképezőgépet szeretnék majd vásárolni, és nem tudtok nekem jó fényképezőgépet vagy esetleg kamerát ajánlani?

Figyelt kérdés
Canon vagy Nikon? Melyik jobb?

2017. jún. 17. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez pl elég jo

[link]

2017. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pentax KP elég jó, úgyhogy én ezt javaslom.


[link]

2017. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így elégtelen, mire használnád, mennyit szánsz rá, fotóztál már régebben és "szintet lépnél", vagy csak kell valami, amivel jobb szelfiket tudsz tolni a fürdőszobában?
2017. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én olyan fényképezőgépet alapból nem vennék aminél egy mai csúcstelefon jobb képet csinál. Tehát kb 60 ezer alatti kamerát nem vennék.
2017. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3.Nem vagyok olyan aki minden 2. percben szelfizik... Fotózásra kéne mivel fotózással szeretnék foglalkozni, és biztos, hogy 100.000 alatt nem vennék fényképezőt. Vagy is hát magasabb szintre lépni mível már 2-3 éve csinálom és most döntöttem el, hogy én ezt szeretném folytatni komolyabban.

Ja és köszönöm az eddigi kommenteket!

2017. jún. 17. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A Canon jobb szerintem, jobb az elérhető árú objektívek választéka, illetve adpaterrel régi lencséket is használhatsz vele (Nikonnal ezt nem lehet teljesen kivitelezni - nem lesz végtelen fókuszod).
2017. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot!! :)
2017. jún. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!