Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék hobbi szinten fotózni, legfőképp a kislányomat, vagyis nem üzleti célra kellene gép. Viszont nem nagyon értek hozzá. A telefonommal is elég jó képeket tudok lőni, utólag megszerekesztem, de még nagyon gyerekcipőben, photoshopot próbálgatom kezelni, de nem tudok angolul és csak angol nyelvűm van :(

Na de mindegy is, lényeg, hogy szeretnék venni egy kicsit jobb gépet, amivel családi eseményeket, alkalmakat tudok fotózni (most majd első szülinapján szeretnék egy szülinapos sorozatot csinálni).

Milyen gépet ajánlotok erre?

Nem a minél olcsóbb a szempont, de persze nem tudok százezreket rászánni. Olyan max 100ra gondoltam.


2017. júl. 10. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

arra jó a telefon is


de ha mindenképpen meg akarod adni a módját és esélyt akarsz adni egy esetleges továbbfejlődésnek és nem is akarsz ennél több pénzt beruházni akkor ez a Leica standard fényerejű obival szerelt Lumix ajánlható

Nézz róla teszteket és dönts!


[link]

2017. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

# 1


Jó az ajánlás bár én a 300-ast pártolom bár 50-nel több, de használtan is találni garival 100-ért.Viszont jobban használható ráadásokkal, mint 4k video, 16ezres záridő bár kinek s mi kell ugye.

2017. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!