Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet ajánlan...

Melyik fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig Iphone =-es telefonnal fényképeztem, de úgy érzem kezdem kinőni és feszegetni ha határait(már ha van ilyen neki). Kezdő vagyok a fényképezésben és szeretnék minél jobban bele tanulni, gép választásához kérnék egy kis segítséget. Tájképeket, csendéletet szeretek fotózni, de portré képeket is csinálok, mikor miben látja meg az ember a szépet. 120.000-nél nem szeretnék többet költeni elsőre.

Itt van pár gép amit néztem:

CANON EOS 1300D + 18-55 DC

SONY CyberShot DSC-HX 350B

CANON PowerShot SX430 IS


Segítségetek kérném abban, hogy DSLR vagy BRIDGE-t vegyek. Szeretem manuálisan beállítani a képeket és szintről szintre haladni, ezért nem tudom, hogy melyikkel lenne a legcélszerűbb kezdeni.

Köszi előre is.


2017. okt. 12. 10:39
 1/3 Ttibo ***** válasza:
eos 1300d de a 120ból nem jutsz messze.
2017. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos most csak ennyi van rá.

Több féle konfigurációval van,

18-55 IS + LP-E10

18-55 mm IS Kit

18-55 DC + EF 50 mm f/1.8 STM Kit


Még erre egy választ megköszönnék. :)

2017. okt. 12. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugord át nyugodtan a bridge kategóriát, a manuális beállításokat DSLR-en is meg tudod fokozatosan ismerni, utána meg lesz egy nagy szenzoros géped (lehetőleg) jó objektívvel, ami méretben és súlyban is kb. ugyanakkora, mint egy bridge.
2017. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!