Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék venni egy vízálló...

D. Brasco kérdése:

Szeretnék venni egy vízálló kompakt fényképezőt! Melyiket ajánljátok? Nikon w100 vagy Rollei sportsline 100?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 07:36
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem Nikon, bár szar képeket csinál, de ebben a kategóriában jobb nincs. Nekem Panasonic Lumix van, hát vízalatt poén vele fotózni, de nagyon rossz képeket csinál.
2018. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb ugy kerdezem hogy van ertelme ezert egyaltalan penzt adni vagy akkor inkabb rakjak még mellé,es akkor olyan 350-400€-ért veszek egy normalisat!Annyiert mar lattam jobb víz alatti gépeket a media markt-ban!
2018. jan. 17. 09:28
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem érdemes vízalattit venni, anno én is azt hittem ez jó dolog, de nem. Arra jó, hogy vízbe beviheted, de amúgy rossz a kontrasztarány, rossz a minőség. Igazából azt nem értem, hogy vízbe beviheted, az oké, de beltéren pl. wellnessben, ahol nem jó a megvilágítás, főleg vízben, arra pont nem jó, így semmi értelme. Én 43.000ért vettem, de egy 80.000es talán jobb, viszont mivel ezeknek kicsi az optikájuk, így el nem tudom képzelni, hogy egy drágább jobb lenne.
2018. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!