Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen IP kamerát válasszak...

Milyen IP kamerát válasszak állatok élő közvetítéséhez? (kameráról közvetlen youtube-ra)

Figyelt kérdés
Vagy esetleg teljesen mindegy milyen wifi-s IP kamerátszerzek be csak beállíttással kell szórakoznom majd? Persze minél olcsóbban akaro kijönni és olyan tizenvalahányezerből már láttam tűrhető kamerákat.

2018. febr. 12. 00:55
 1/3 teelapo válasza:

Kérdés, hogy a természetben (kültéri kamera), vagya lakásban (pl a hörcsögöd). Ahol a kemra van, kell netnek is lenni. Írj részleteket.

Egyébként egy kamerás céghez link:

[link]

2018. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 teelapo válasza:

ja, és a youtube-os része:

[link]

2018. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen net az van, lakásba szeretnem a tengerimalacokat megfigyelni, mert sajnos nem mindig tudok otthonlenni es szeretem oket nezni. Azt tudom hogy az IP kameraknak van külön online oldaluk amin keresztül oket nezni, es ha nem jon ossze hogy youtubeon is fenn lehessen (amit nem találtam, mert csak webkameras lehetosget dobott ki) akkor szerintem azzal is megelegszem. Köszönöm szepen a segítőkész válaszod :)
2018. febr. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!