Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

Milyen IP kamerát válasszak állatok élő közvetítéséhez? (kameráról közvetlen youtube-ra)

Vagy esetleg teljesen mindegy milyen wifi-s IP kamerátszerzek be csak beállíttással kell szórakoznom majd? Persze minél olcsóbban akaro kijönni és olyan tizenvalahányezerből már láttam tűrhető kamerákat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, Livestream, élő közvetítés, állat megfigyelés, IP kamera

2018. febr. 12. 00:55  Privát üzenet  

A válaszok
teelapo nevű felhasználó válasza:

Kérdés, hogy a természetben (kültéri kamera), vagya lakásban (pl a hörcsögöd). Ahol a kemra van, kell netnek is lenni. Írj részleteket.

Egyébként egy kamerás céghez link:

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 16. 21:46 Privát üzenet
teelapo nevű felhasználó válasza:

ja, és a youtube-os része:

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. febr. 16. 21:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen net az van, lakásba szeretnem a tengerimalacokat megfigyelni, mert sajnos nem mindig tudok otthonlenni es szeretem oket nezni. Azt tudom hogy az IP kameraknak van külön online oldaluk amin keresztül oket nezni, es ha nem jon ossze hogy youtubeon is fenn lehessen (amit nem találtam, mert csak webkameras lehetosget dobott ki) akkor szerintem azzal is megelegszem. Köszönöm szepen a segítőkész válaszod :)

# 3/3Időpont 2018. febr. 16. 23:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szüleim azt mondták, karácsonyra kaphatok egy akciókamerát. Érdekel a videózás, a videók megszerkesztése. Milyen akciókamerát válasszak, ami viszonylag jó minőségű és max 25000 Ft?
Milyen fényképezőgépet válasszak?
Milyen objektívet/objektíveket válasszak videózáshoz?
Szerintetek milyen kamerát válasszak?
Szeretnék egy fényképezőgépet vásárolni, de nem vagyok jó ebben a témában. Még csak kezdő vagyok, milyen gépet válasszak?
Milyen olcsó és jó fényképezőgépet válasszak a munkáim megörökítéséhez?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!