Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet érdemes venni kezdőként?

Figyelt kérdés

Tanulási célra használnàm, elsősorban tájképeket és természetfotókat, épület fotókat, esetleg családi eseményeket megörökítő fényképeket készítenék vele. A legalapabb dolgokkal tisztában vagyok, a témával kapcsolatban. Egy bridge típusú gépre gondoltam, nem tudom mennyire érné meg “beruházni” egy komolyabb kompaktra vagy egy olcsóbb tükör reflexesre. Vagy 70-80 ezret szánnék rá, de ha ez nem reális költhetek rá egy százast is, ha muszáj (+kiegészítök). Egyébként zoom és vagy nagylátószögű objektívet használnék hozzá, elsősorban, ha ez számít.

14l


2018. máj. 3. 20:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért sorry :D
2018. máj. 3. 20:01
 2/21 Bubuka508 ***** válasza:
27%
Ez engem is érdekelne, figyelemmel kísérem majd a válaszokat.
2018. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Okés, szintén kezdő fotós elvtárs :D
2018. máj. 3. 21:00
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

K.b. 1000-ren tették már fel ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=milyen+digi..

2018. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

+ csak itt a fotós topic főoldalán 4 másik is ugyanezt kérdezte, olyan sok minden újat nem nagyon lehet ezekhez a kérdésekhez írni, van itt egy jófej tag, akinek a vágólapján rendszerint be van készítve egy korrekt és részletes válasz ezekre a kérdésekre, érdemes végigolvasni (igazából pin-elni kéne a topic főoldalára, ha lehetne).

Ha komolyan gondolod, a szenzor mérete legyen okés (1/2.3"-nél nagyobb), és legyenek rajta manuális módok. Kiegészítőket meg csak azután vegyél, mikor már konkrét céljaid vannak és tudni fogod, mi mire való és biztos leszel abban, hogy ki fogod tudni használni őket. Nézz körül neten, nagyon sok youtube-csatorna foglalkozik már fotós témával, még a kérdésedre is egzaktabb választ kaphatsz.

2018. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
14 évesen ne dobálózz az "elvtárs" kifejezéssel :)
2018. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6 Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, akkor jobb lenne ha nem is írnál semmit.



Elvtárs.

2018. máj. 4. 13:29
 8/21 Bubuka508 ***** válasza:
20%
Annyi igaz, hogy nem voltam soha és nem is vagyok elvtárs és hogy ennyi évesen fogalmad sem lehet a kifejezés jelentéséről. Szóval a témánál maradva, akkor nézzük a fotós topikokat és a szakirodalmat
2018. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az “elvtárs” szót az azonos politikai nézetű emberek használták maguk között, a kommunizmus idején. Ha jól tudom a Szovjetunióból ered a kifejezés (Oroszországból). És rajtam kívűl mások is használják ezt a kifejezést, viccelődés gyanánt.
2018. máj. 4. 14:14
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként egy Nikon Coolpix L340-et néztem ki, ahogy látom ideális tanulógépnek, és nem is megfizethetetlen. Szerintetek is jó választás lenne?
2018. máj. 4. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!