Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet érdemes venni kezdőként?

Figyelt kérdés

Tanulási célra használnàm, elsősorban tájképeket és természetfotókat, épület fotókat, esetleg családi eseményeket megörökítő fényképeket készítenék vele. A legalapabb dolgokkal tisztában vagyok, a témával kapcsolatban. Egy bridge típusú gépre gondoltam, nem tudom mennyire érné meg “beruházni” egy komolyabb kompaktra vagy egy olcsóbb tükör reflexesre. Vagy 70-80 ezret szánnék rá, de ha ez nem reális költhetek rá egy százast is, ha muszáj (+kiegészítök). Egyébként zoom és vagy nagylátószögű objektívet használnék hozzá, elsősorban, ha ez számít.

14l


2018. máj. 3. 20:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Csak most látom hogy Lumix helyett Lumit írtam :D
2018. máj. 7. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!