Melyik kamera rendszert ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy a kép kivehető legyen, és telefonról is lehessen figyelni. Hozzáértők segítségére lennék kíváncsi.


Ezzel a kettővel szemeztem:

[link]


[link]


Vagy ezek, vagy valami hasonló árban. Az előbbi jobban megfogott, mert elvileg 3 év garival jön. Ezek gondolom ilyen noname márkák, de adatok alapján mit gondoltok, melyik lenne a jobb választás?


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 6. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"A lényeg hogy a kép kivehető legyen, és telefonról is lehessen figyelni."


Ezekkel csak úgy tudod, ha az elkészült felvételeket átmásolod a mobilodra, mivel ezek CCTV eszközök.

Neked pedig IP kamerák kellenek, az teljesen más technika.

Talán ilyesmit keresel:

[link]

2018. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért reklámozzák azzal? :/ Ott írják, hogy app-al lehet nézni mindenféle eszközről. Illetve az internetre is rá lenne kötve a dobozon keresztül.
2018. nov. 6. 09:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kielégítő választ. Megvettem, és képes vagyok mobilról nézni távolról a kamerákat, akkor is ha csak CCTV...
2018. dec. 6. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!