Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért laggol borzasztóan az...

Miért laggol borzasztóan az akciókamerám felvétele?

Figyelt kérdés

A felvételt lag mentesen vissza tudom nézni a kamerán de amint az SD kártyát át teszem telefonba vagy laptopba borzasztóan laggol... Értsd. csak akkor látszik hogy elindul a felvétel ha bele tekerek és olyankor is csak kb fél másodpercig megy és újra megáll de közben azt jelzi hogy megy a videó...

Az SD kártya tuti nem bűnös mert Kingston 16 GB Class 10-es és 70Mbit/s -ra képes... Illetve próbáltam 90MBit/s-ossal is és ugyan ezt csinálja... Próbáltam:

- 4K 30

- 1080 60

- 1080 30

- 720 30

FPS-el de nem jó még így se...

Mit tegyek hogy megszűnjön a probléma?


2019. febr. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, mind a telód, mind a laptopod gyenge. Bár azért egy sima HD-t vinnie kellene egy régi gépnek is, hacsak nem valami spéci kódolást használ a kamera.
2019. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vlc-vel próbáld lejátszani
2019. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A laptopom lehet nem egy erőgép de a telefonom Huawei P20 Pro. És próbáltam VLC-vel (mint PC-n mint telefonon) KM Playerrel (PCN) illetve MX Playerrel és Huawei Videóval is. Mind ugyan ezt csinálja... .AVI kiterjesztésbe menti a kamera a videókat, de érdekes módon az összes .avi-t le tudja játszani az összes eszközöm csak ennek a kamera álltal felvett .avi-t nem... Próbáljam meg MP4-be konvertálni?
2019. febr. 9. 19:19
 4/8 repulo ***** válasza:

És a kamera milyen formátumban rögzít?

Valami mjpeg player-rel már próbálkoztál?

2019. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kamera .avi formátuba rögzít. De mint mondtam nem tudja normálisan lejátszani semmilyen media player...
2019. febr. 9. 22:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg egy normális mjpeg player-hez tudnál linket adni? Nem találok sehol... (Lehet PC-re vagy telefonra is)
2019. febr. 9. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán azért mert noname kínai, banggood-ról rendelt copy.


Esetleg még: tedd fel a KLite Codec Pack-ot a gépre...

2019. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg noname csak nem Bangood-ról rendeltem hanem Gruppi-ról 8000 Ft-ért :)!

De már megoldottam úgy hogy ezt az avi-t konvertáltam mp4-re és mostmár működik :) köszi a válaszokat!

2019. febr. 10. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!