Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ilyen fotós hátizsákot?...

Tudtok ilyen fotós hátizsákot? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Olyan fotós hátizsákot keresek amelybe ha túrázni melyek nem csak a fényképező és pár objektív fér bele, hanem mondjuk egy pulcsi, kulacs stb. Főleg lowepro és manfrotto márkát szeretnék, 30-45 ezer forint körül.

2019. febr. 16. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Manfrotto Off Road 30 liter

[link]

Nekem bevált.

2019. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jah hát én egy sima kecsua zsákba beledobálom a cuccaimat, rá a fotómasinát és uzsgyi.

ébek óta nem volt semmi probléma.

amúgy meg a f..om az aki cipeli a sok szivacsot meg miegyebet pluszban.

2019. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van pár olyan hátizsák, amit kifejezetten úgy terveztek meg, hogy legyen egy külön fakk egyéb holmiknak - főleg, ha két gyártóra leszűkíted, akkor nem olyan nagy feladat végignézni a kínálatot, hogy melyik mit kínál.


én régen vettem utoljára táskát, így a LowePro-nak csak a régi termékeit ismerem, jó ideje nem követem miket módosítanak (bár láttam 1-2 jó újításukat), a Manfrottótkat meg egyáltalán nem ismerem.


#véleménye sem teljesen alaptalan, főleg, ha csak egy gépet, kevés és nem túl érzékeny fotós cuccot kell szállítani, akkor nem annyira szükséges a szivacsozás. persze függ a tereptől is, ahova készülsz, meg hogy mennyi mindent akarsz vinni.

egy ideje én is szivacsozás nélküli hátizsákot használok, általában nekem is megfelel és ennek is vannak előnyei.

viszont van amikor hiányolom, hogy nem védi a felszerelést és az is gyakran probléma, hogy nem előre felosztott, szépen elrendezett rekeszekből tudom a holmikat kipakolni, hanem minden csak be van hányva és keresgélni kell, meg a cipelés közben elmozdulnak, máshova vándorolnak a cuccok.


a lényeg, hogy minden egyéni ízlés és szokások kérdése.

2019. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ige, ha úgy vesszük, meglepően sok egy nagy hátizsák (mondjuk a Pro Tekker 650 AW a Loweprotól) 4 kg-os önsúlya. Mint ahogy a törülközőbe csavart, majd abból fél óra múlva kicsúszó milliós gép is meglepően hangosat koppan a buszon a vasrúdon.
2019. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztrogoff: nem mindenki mászkál illiós géppel, ahogy nem mindenkinek egyformán nyűg egy szivacsos hátizsák sem.


elég sok hobbifotóst ismerek, akik egy amatőr géppel és kit obival mászkálnak és csak bedobják a táskába - meg profit is ismerek egy párat, aki még táskát se hord magával csak 2 géppel és 2 vázzal dolgozik - amikor épp ennyi kell csak neki. amikor meg nem, akkor az igényeinek megfelelő táskát választ. szerintem ez a kulcs: célokhoz és igényekhez rendelni az eszközöket.

2019. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem mindenki mászkál milliós géppel" Hát nem, de a koppanás ugyanúgy fáj mindenkinek, mert a fotógéppel mászkálók túlnyomó része pont ugyanazt az erőfeszítést teszi meg relatíve, tehát saját lehetőségeihez képest a technika vásárlásakor.

Én még táska nélküli fotóst csak úgy láttam, ha az autója a helyszín mellett parkolhatott.

Mondhatnék egy átlagot, hogy egy tucat éve hetente van alkalom, ahol 15-30 fotóst látok, ezek közül egy jön dedikált fotós táska nélkül.

Szóval szerintem többen hiszik azt, hogy a szivacs kő, minthogy nem kő.

Ettől persze másnak nyugodtan lehet más véleménye.

A kérdés viszont nehéz körülmények közti tekkknikacipelésről szól, a kulcsszó a túrázás.

2019. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!