Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miben befolyásolja a vidó...

Miben befolyásolja a vidó minőségét, ha rekesz idő nem megfelelő?

Figyelt kérdés

PAL, 50p-ben szeretnék felvételeket késziteni. Tudom, hogy ez tökéletesen működjön szükséges az 1/100-as záridő. Sajnos a fényviszonyok miatt ez sokszor (legtöbbszőr) nem lehetséges. Ha kisebb, illetve nagyobb a rekeszidő az miben befolyásolja a felvett anyag minőségé, hol fog meglatszani?

Sajnos semmilyen szűrőt nem tudok csatlakoztatni a géphez (sony rx100 m6-ról van szó), valami ötlet amivel esetleg ki mégis meg tudom tartani az 1/100-as rekeszidőt?


2019. márc. 10. 12:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Utolsó válaszoló ez igen válasz, le a kalappal!! Külön köszönet neked! Valóban érted mi a lényege a segítségnyújtásnak! Köszönöm, szép napot! :)

2019. márc. 11. 12:04
 12/12 anonim ***** válasza:

"Videónál folyamatosan nyitva van a zár"


Ez nem így van? Én nem értek hozzá, de nekem ez így logikusnak tűnik.


Vagy miért kellett lepontozni az első 3 válaszolót?

2019. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!