Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Huawei helymeghatározás más...

Huawei helymeghatározás más kontinensre rak?

Figyelt kérdés

A Huawei telefonom kb az utóbbi hónapban állandóan berak egy Fengcheng nevű városba.


Pl az időjárásnlá is először a kínai várost rakja ki, majd kis idő múlva rak a lakóhelyemre.

De pl snapchaten is ugyanez van.


Eddig is volt pár városnyi eltérés, mert olyan utcában lakunk, aminek nem igazán van címe - legalábbis a térképen ( én ennek tudtam be a félre helyezést).


De pl waze alkalmazásban is volt ez, de ott pár mp múlva ott voltam, ahol valóban vagyok.



2021. dec. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Haveromnál ugyanez volt, bár neki Samsungja van.


Kipróbáltattam vele, hogy törölje le a top3 "kém alkalmazást" * és megoldódott a probléma



* Facebook, Messenger, TikTok

2021. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nocsak... nem is annyira jó a droid mint amennyire az ájfónos kérdéseknél hirdetitek? Ejjjejjj...

Biztos ET hazatelefonál :D

2021. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 iPhone-on is tapasztaltam hasonlót, ahol szintén a facebook törlése megoldotta a problémát :)
2021. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

Nekem aztán édes mindegy ki milyen telefont használ.

Én olyat választok, ami az én igényeimnek megfelel, más meg olyat, ami neki megfelel.


1,köszönöm a választ :)

2021. dec. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!