Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Gyerek okosórát (12eft),amin...

Gyerek okosórát (12eft),amin lehet telefonálni,üzenni,miért nem lehet sima SIM kártyával használni? Csak előfizetéses lehetőség van.

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert állandó kapcsolat szükséges amit ugye korlátoznak. Sima sim kártyás feltöltésesnél nem lehet
2021. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Én ennek nem itt - egy laikus emberek tömegének válaszait halmozó weboldalon - kérdeznék utána, hanem szakoldalon, pl. Mobilaréna és társai. Sok ilyen van.
2021. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
van olyan opcio esetleg,h feltöltéssel működjön a sim kártya és ne előfizetéssel?
2021. dec. 27. 10:09
 4/12 A kérdező kommentje:
a helymehatározás annyira nem fontos.itt a suli közel. inkább csak a kommunikáció ami szükséges
2021. dec. 27. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél helyette egy olcsó feltöltődés kártyás telefont
2021. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

2021.december 27. van, ráadásul hétfő. Ma kinyitott minden, és pénteken délig biztosan nyitva is lesz minden hipermarket és minden szolgáltatói üzlet.

Én munkaidőben bemennék egy ilyen üzletbe, elmondanám, hogy mit akarok, erre meghallgatnám az ajánlatokat, és azt választanám, ami anyagilag nekem is belefér és a gyermekemnek is optimális.


Mondjuk nem értem, miért karácsony után, miért nem karácsonyra.

2021. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
voltam a vodánál karácsony elött. ott előfizetésest ajánlottak csak havi 1990ft ért.Gondoltam rákérdezek itt,hátha van aki kedvezőbben megoldotta valahol.
2021. dec. 27. 10:38
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Telekomos vagyok, nekem is le kellett cserélni a Domino kártyámat előfizetésesre, ráadásul kb. a duplájáért, ezenkívül még az óra havidíja is hozzájön, ami 990 Ft. Jó nagy szívás

N

2021. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem az óra hibája, hanem a szolgáltató dolga.


A telekomnál nem lehet dominos előfizetéshez esimet igényelni (Szóval nem tom miért pontoztátok le a 8-as nénit, tök igaza van.)


A vodafonnál:

A honlapjukról:

"Kártyásként hogyan lehetek eSIM-es?

Feltöltőkártyás ügyfeleink eSIM-et kizárólag üzleteinkben tudnak igényelni."

De a 7-es válasz szerint ott is csak előfizetéseshez lehet. Csak ahhoz miért kell bemenni hogy ezt megmondják? :D


A telenornál meg csak vállalati ügyfelek kérheti az esimet - egyelőre.

2021. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed hiszen a családban 3 gyerekórát is használunk és mindegyik Telekom feltöltős sim(Domino csomag) működik. Fel sem merült hogy előfizetéses sim kell bele mert vásárlásnál sem volt ilyen feltüntetve 3 típus és minháromnál az van a leírásba hogy bármilyen simmel működik (arra kell csak figyelni hogy az internet keret ne fogyjon le mert akkor a helymeghatározás és egyéb internetes funkciók nem működnek)
2021. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!