Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A GPS-t útvonal opció lehetősé...

A GPS-t útvonal opció lehetőségének az állítása lehetséges lehet?

Figyelt kérdés
A GPS mindig a hosszabb úton visz a munkába, és az exem lakása mellett mindenképpen útba esik. Már jó ideje ezt a GPS appot használom. De mindig az exem felé kerülővel visz. Én meg nem vagyok helyi, és nem is rég szereztem jogosítványt. Csak a GPS maradt nekem. Egyedül szoktam vezetni általában. Ő beszél én megyek. Én nem beszélek. Hogyan lehetne elkerülni ezt? Már nagyon idegesít. De a munkámhoz elengedhetetlen, hogy lehetetlen úton vigyen. Mindig elkések. Már kiakarnak rúgni. Ezt valaki meghackelte? Vagy mi lehet? Próbáltam USB-t rákötni az autóra, de nem engedte leolvasni a fájlokat.

2020. nov. 29. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát gondolom sokat jártál a csajhoz és ezért jegyezte meg hogy merre szoktál menni :D


a munkába járáshoz minek kell GPS?

1x végigmész az úton oda és 1x hatafelé és már meg is jegyezted.

2020. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számítógépen Google térképen megtervezheted az útvonalat, amit át lehet küldeni a telefonra és arról fog navigálni.
2020. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a waze megjegyzi, hogy merre szokott az ember menni. Ha több hasonló idejű útvonal van, akkor az általad gyakran használt útvonalat részesíti előnyben.
2020. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szived visz arra...
2020. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!