Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Drón javítása/összeszerelése...

Drón javítása/összeszerelése hogy zajlik gyárban?

Figyelt kérdés
Egy elektronikai eszközök javításával foglalkozó gyárba nyertem felvételt és holnap kezdek. Sok részleg volt amit bemutattak, köztük telefonjavítás, bankkártya javítás, számítógép javítás, drón javítás stb) én arra a részlegre kerülök, ahol drónokat javítanak vagy szerelnek össze (természetesen pont ennél a részlegnél nem figyeltem annyira oda, gondolván ide úgysem osztanak be :D tévedtem) Valaki dolgozott hasonló részlegen? Mi a menete pontosan?
2022. ápr. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A bankkártyát hogyan kell javítani?
2022. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Minden eszköznél megegyezik a javítás menete.

Szétszedés.

Hibás alkatrész cseréje.

Összeszerelés.

2022. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Azt hiszem az érintkező panelnél kell valamit csinálni ha meghibásodik, de ott se figyeltem :( 😂


2.igazad van :D köszi

2022. ápr. 10. 18:50
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Ezt itt hiába kérdezed, akármi baja lehet és annak a szervízelése azon múlik. Gondolom vannak erre egyszerűsített módszerek, műszerek hozzá, nem bonyolult annyira, legtöbbször úgyis a szabályzó száll el, vagy a fet benne, esetleg rossz az akksi, vagy még a motorral lehet probléma, de ezeket nem bonyolult cserélni. A szétszedés sokkal rosszabb.
2022. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!