Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A telefon miért veszti el a...

A telefon miért veszti el a GPS jelet?

Figyelt kérdés

A telefonom valamiért folyamatossan elveszti a gps jelet. Eltelik pár perc akkor megtalál, megint eltelik pár perc elveszít...és ez így megy végig.


Telefon: Galaxy A50



2022. szept. 1. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#-10nek..

Azért a Samsung nem az alja a mobiloknak, és vajon más készülékek, amelyek ugyanolyan méretűek hogyan tudnak mégis "nagy" madzagot belegyömöszölni,hogy elég legyen?

Többet tudnak? Nem árulják el? Szerinted?

2022. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csak az anterna hossza számít hanem a csillapítása és egyéb paraméterei is... Egyszerüsítve fogalmaztam, bocsánat.
2022. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A50-el valamit nagyon elszúrtak. Mikor vettem, akkor a cégemnél sok helyen nem is tudtam netezni sőt még telefonálni sem, ahol az előző telefonommal nem volt gond. Mostani munkahelyemen meg a wifi-ről is folyton leszakadt, pedig a csarnokban rálátott a routerre.
2022. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 Természetesen, nekem Samsungom van, A20, ez történetesen jó, szobában is talál vagy 10-en holdat.

Egyedi lehet a dolog (ha megy rendesen), volt készülékem, ami 4G-s volt, de nagyon nem volt jó, gyenge volt, bár alapból működött.

A csatiját megigazgatva a panelon jobb lett, de le kellett cserélnem, hétvégi házban már nagyon esetleges, (gyakorlatilag használhatatlan) volt.

2022. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a telefon nem látott műholdakat, gondolom hogy a probléma hardveres volt. Mivel a telefon produkált érdekességeket (pl. a laptop nem ismerte fel ha rákötöttem) lecseréltem egy új telefonra. Sajnálom mert szerettem, de nem érte meg foltozgatni a süllyedő hajót.
2022. szept. 17. 22:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!