Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen jó kamionos GPSek vannak?

Milyen jó kamionos GPSek vannak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jók.
2023. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Google maps műholdképén/utcaképén ránéztem a címre, hogy lássam a helyet majd az ott kijelölt pont kordinátáit adtam be a tomtom go professional 6250-nak.


Ez a kettő összefésülve az esetek 95%-ban nem hagyott cserben. Fontos, hogy a GPS-en kapcsold ki azt a funkciót, hogy kérdés nélkül automatikusan újratervezhet mert az nagyon megszopathat.


Én így csináltam pár évig, de hála istennek már nem kell kamionozzak szóval az újabb GPS-t már nem ismerem.

2023. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fazekastelepi válasza:
Tomtom Go Expert 7, Garmin Dezl LGV710 ezek drágábbak, de Wayteq X995-re is lehet rakni iGo Primot vagy Nextgent, azok se rosszak, de lényegében attól is függ milyen helyekre jársz. Nekem olyan helyekre kell menni Svájcon belül, hogy csak Google Maps-ot használok. Tökéletes gps meg nem létezik :)
2023. jún. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!