Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy GPS-t. Körbenéztem, de beleroskadok a rengeteg infóba és minden cigány a maga lovát dicséri. Kérhetek néhány tanácsot, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Elég csak felsorolásszerűen. Nem érdekelnek a mókusvakító játékok, videolejátszók, stb. GPS legyen, vigyen el A-ból, B-be.5"-osat szeretnék. Ja! És tudja a VÉDA kamerákat.

Köszönöm szépen!



2016. aug. 16. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

WayteQ x995 Android

WayteQ x985BT WIN CE

A programot utólag kell rátenni.

Vagy ha többet szánsz rá, akkor Garmin (VÉDA kamerát tudja-e, az kérdéses)

2016. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A navigálás 3 részből áll:

Hardver: amit a kezedben tartasz

Navigációs program: Igo, Primo stb.

Ettől még nem megy sehova.

Térképállomány+ a többi:

ez az, amit vagy megveszel, vagy valaki ráteszi Neked.

Ezeket kell/lehet idővel frissíteni.

Hogy a frissítésekben mikor jelennek meg az új dolgok (pl. Véda) az a kiadójától függ.

2016. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Waze

[link]

2016. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Garmin nüvi 56LM van nekem, az sem tud minden kamerát, de folyamatosan frissítik, nekem elég sokszor kiírja, hogy oda kell figyelni, mozgókamerára is figyelmeztet. Egyébként pontos, nincs benne semmi videó meg mp3 meg isten tudja milyen lejátszó, amit úgysem használ senki.

A wayteq-re sem mondanak rosszakat, csak az a márka hajlamos fagyásra állítólag. Én olyat vennék, amiben eleve van szoftver, mert most külön macerázni vele, vagy venni külön szerintem jobb egyben.

A Garmin engem még sosem hagyott cserben, szeretem.

2016. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!