Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Waze-be tényleg bejelentenek...

A Waze-be tényleg bejelentenek minden traffit amit a Police.hu-n előre közölnek?

Figyelt kérdés
A police.hu ugye minden hónapban előre közli, hogy hol lesz sebességmérés. Már unom, hogy mindig keresgessem a megyét, várost stb a nagy táblázatban szóval kirpróbáltam a waze-t, eddig tetszik, de nem értem. Amikor felteszik ezeket az adatok egy adott az oldalra akkor mindig valaki beviszi az app-be és onnan látjuk mi is ? Hitelesek ezek az adatok ? Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2017. márc. 8. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a traffi huntert használom(néha)

Nem szoktam gyorsan hajtani, meg egyébként is olyan helyeken járok, ahol elég ritkán mérnek. Leginkább akkor használom, ha ismeretlen helyeken megyek.

Amúgy megbízható.

2017. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen az app készítők beviszik az appba sőt a fix is jelezve van és a jelentések nagy része is jó de mivel ez csak egy app nem pedig isten így aki hülye az belefuthat egy csodás fotóba
2017. márc. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Azt nem tudom, hogy azokat külön felviszik-e, de te is bármikor tudsz trafit vagy bármi mást jelenteni (félrehúzódott autó, tárgy az úton, más veszélyes dolgok) menet közben is. Így általában azok a trafik vagy sima közúti ellenőrzések is fent vannak, amik nincsenek vagy nem pont oda vannak előre bejelentve. Hiszen a police.hu-n is sokszor csak annyi van, hogy X település területe, vagy Y település egy hosszabb utcája, Z út, stb. Így meg aztán lehet, hogy te épp nem is mész arra, ahol a trafi kint van. Persze sofőrként a jelentés küldése veszélyes dolog, hiába csak 2-3 nyomkodás!!!
2017. márc. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Waze-t nem ismerem, de a Traffihunteren is rajt vannak a polce-s napi ütemezések. Ezek általában nem valami pontosak, de volt már rá példa, hogy tényleg ott mértek. Mondjuk talán 40%-ban pontos, mert többnyire nem tartják be azt, amit az előrejelzésbe van. Ezen kívül pedig ahogy mondták nem csak ezek vannak rajt, hanem a felhasználók által jelentett rendőrautók/traffik/matricás útdíjfigyelő autók, illetve a fix traffik is szerepelnek benn.
2017. márc. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!